CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

 Nasza kancelaria wspiera klientów na różnych płaszczyznach. Zajmujemy się między innymi:

Prawem gospodarczym

Prawem rodzinnym

(rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, rozdzielność majątkowa)

Prawem karnym

Prawem cywilnym

Prawem administracyjnym

Prawem pracy

Podział majątku – adwokat Ciechanów

Potrzebny Ci doświadczony adwokat zajmujący się podziałem majątku? Nasza Kancelaria z Ciechanowa świadczy profesjonalną pomoc prawną w tym zakresie. Wprawdzie nie istnieje prawny obowiązek dokonania tego podziału, jednak warto go przeprowadzić. W ten sposób dopełniamy kwestie związane ze wspólnymi rzeczami, takimi jak ruchomości, nieruchomości, czyli dom, mieszkanie, wyposażenie, samochód itd.

Rzetelne wsparcie prawne – podział majątku Ciechanów

Zapewniamy wsparcie dobrego adwokata w sprawach o podział majątku w Ciechanowie oraz okolicach. Podczas podziału majątku wspólnego wybrane składniki majątkowe stają się tylko i wyłącznie własnością jednego z małżonków. Podział majątku nie zawsze jest zależny od rozwodu. Może również mieć miejsce przed rozwodem, podczas rozwodu albo jakiś czas po rozwodzie.

W większości przypadków jednak podział majątku przeprowadza się po rozwodzie. Istnieje możliwość, że odbywa się polubownie poprzez zawarcie umowy lub przez orzeczenie sądu. Można też połączyć ze sobą sprawy o rozwód i podział majątku i przeprowadzić je równocześnie.

Majątek nie zawsze jest dzielony równo pomiędzy małżonków. Czasem ustala się na przykład nierówne udziały małżonków we wspólnym majątku.

Dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię?

Adwokat z Ciechanowa od spraw majątkowych z naszej Kancelarii przygotowuje indywidualną strategię działania dla swoich Klientów. Dobry prawnik zawsze stara się, by rozwiązanie było dla Klienta jak najbardziej satysfakcjonujące. Nasza Kancelaria zapewnia fachowe porady prawne oraz pełną dyskrecję podczas spotkań i komfortową atmosferę. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych prawników z dużym doświadczeniem. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, a także firmy. Wyróżnia nas skuteczność działań oraz indywidualne podejście do Klienta. Podczas pracy posługujemy się zrozumiałym językiem, by Klientom łatwiej było zrozumieć prawne zawiłości.

Zgłoś się do nas również, jeśli potrzebny Ci adwokat rodzinny z Ciechanowa lub osoba prowadząca sprawy spadkowe w Ciechanowie i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii.