CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

 Nasza kancelaria wspiera klientów na różnych płaszczyznach. Zajmujemy się między innymi:

Prawem gospodarczym

Prawem rodzinnym

(rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, rozdzielność majątkowa)

Prawem karnym

Prawem cywilnym

Prawem administracyjnym

Prawem pracy

Zaufany adwokat dla klientów z Przasnysza

Jeśli szukają Państwo zaufanego adwokata oferującego usługi w Przasnyszu, to serdecznie zapraszam do współpracy! Nazywam się Magdalena Dąbrowska i jestem doświadczonym prawnikiem posiadającym własną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Ciechanowie, jednak pozostaję do dyspozycji wszystkich klientów potrzebujących skutecznego adwokata w Przasnyszu i okolicach. Świadczę kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i firm, oferując doradztwo oraz reprezentację w sprawach sądowych. Gwarantuję profesjonalizm, dyskrecję, pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Kompleksowe usługi prawne na wyciągnięcie ręki

Oferta mojej Kancelarii Adwokackiej obejmuje szeroki zakres usług prawnych, takich jak doradztwo, reprezentacja przed sądami, mediacje oraz pomoc prawna online. Każdorazowo staram się wychodzić naprzeciw potrzebom moich klientów, dlatego zawsze przygotowuję dla nich najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszam do kontaktu w celu przekazania mi szczegółów Państwa sprawy oraz omówienia ewentualnego spotkania. Z Przasnysza do Ciechanowa można dojechać w niecałe 30 min i są Państwo, rzecz jasna, mile widziani w mojej Kancelarii, w której w komfortowych warunkach porozmawiamy o zasadach i zakresie współpracy. W przypadku mniej pilnych zagadnień oferuję e-porady, w ramach których postaram się zaspokoić Państwa wiedzę telefonicznie – bez konieczności osobistego spotkania.

Priorytetem przy każdej współpracy jest dla mnie zrozumienie specyfiki sprawy, aby dostosować najbardziej odpowiednią strategię prawą. Mój telefon oraz skrzynka pocztowa są więc do Państwa dyspozycji!

Dlaczego warto postawić na Kancelarię Adwokacką adwokat Magdaleny Dąbrowskiej?

Jako doświadczony prawnik od lat współpracujący z klientami z Przasnysza i okolic oferuję:

  • wiedzę i doświadczenie w branży prawnej gromadzone przez lata pracy w zawodzie,
  • indywidualne podejście do każdej sprawy,
  • wysoki poziom kontaktu z klientem – dostępność i pełne wsparcie na każdym etapie sprawy,
  • działanie ukierunkowane na znalezienie najlepszych rozwiązań prawnych.

Szeroki zakres usług prawnych 

Powierzając swoją sprawę mojej Kancelarii Adwokackiej, mogą mieć Państwo pewność, że jest ona w dobrych rękach. Jestem adwokatem stawiającym na rozwój, poprzez ciągłe kształcenie i doskonalenie umiejętności zawodowych. Dysponuję zaufanym zespołem, a w razie potrzeby potrafię nawiązać współpracę z innymi doświadczonymi prawnikami specjalizującymi się w konkretnych gałęziach prawa, co pozwala mi na skuteczne radzenie sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi problemami prawnymi. Zaangażowanie, troska o szczegóły i wiele lat doświadczenia to cechy, które wyróżniają mnie w mojej pracy.

Klienci mogą liczyć u mnie na profesjonalne doradztwo prawne, reprezentację przed sądami oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów prawnych. Oferuję kompleksowe usługi z zakresu następujących dziedzin prawa:

  • prawo gospodarcze,
  • prawo rodzinne,
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawi administracyjne,
  • prawo pracy.

Zapraszam do kontaktu z doświadczonym prawnikiem działającym w Przasnyszu

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego prawnika działającego w Przasnyszu, to zapraszam do kontaktu! W ramach współpracy, wraz z moim zaufanym zespołem pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania prawne, dostosowane do Waszego indywidualnego przypadku. W mojej Kancelarii Adwokackiej podchodzimy do każdej sprawy z pełnym zaangażowaniem, maksymalnie wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Skuteczny adwokat dla klientów z Przasnysza jest do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz mailową.