CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

 Nasza kancelaria wspiera klientów na różnych płaszczyznach. Zajmujemy się między innymi:

Prawem gospodarczym

Prawem rodzinnym

(rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, rozdzielność majątkowa)

Prawem karnym

Prawem cywilnym

Prawem administracyjnym

Prawem pracy

Dodatkowo, w obszarze naszej działalności znajduje się także prawo medyczne.

Adwokat rodzinny Ciechanów

Zajmujemy się sprawami zarówno na etapie przedsądowym jak i reprezentacją w sądzie, a także w sprawach dotyczących błędów w sztuce medycznej przed Wojewódzkimi Komisjami do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych.

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu pod różnym kątem, a jednocześnie jedną z bezwzględnych dewiz naszej działalności jest bezpieczeństwo klientów i informacji na ich temat. Dużą wagę przykładamy do tego, by osoby korzystające z naszych usług doskonale wiedziały, na jakim etapie prac jesteśmy. Efektywna komunikacja z klientami ma dla nas wielkie znaczenie, natomiast interdyscyplinarność realizowanych usług to wyraz zrozumienia dla Państwa potrzeb.

Wiedza i doświadczenie – adwokat rodzinny Ciechanów

Jeśli potrzebny Ci rzetelny adwokat rodzinny z Ciechanowa, zachęcam do kontaktu z Kancelarią. Służę profesjonalną pomocą prawną w sprawach, takich jak rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, rozdzielność majątkowa. Jako zespół doświadczonych prawników, mamy świadomość, że sprawy rodzinne wymagają dużego wyczucia oraz zapewnienia klientowi komfortowej atmosfery podczas spotkań. Potrzebne jest wówczas szczególne wsparcie i zrozumienie. Nasza Kancelaria zajmująca się rozwodami gwarantuje pełną dyskrecję – jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy adwokackiej.

Wyróżniają nas wysokie kwalifikacje oraz wieloletnia praktyka. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Zawsze staramy się dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie w zależności od sytuacji. Posługujemy się przystępnym językiem, dzięki czemu klientowi łatwiej jest zrozumieć, skomplikowane czasem, przepisy prawne.

W przypadku, gdy sprawa w sądzie jest nieunikniona, dobrze skorzystać ze wsparcia prawnego profesjonalnego adwokata od rozwodów. Zawsze zapoznajemy się z sytuacją klienta oraz uważnie wysłuchujemy jego oczekiwań. Sprawy rozwodowe często związane są z dużymi emocjami, dlatego adwokat jako osoba postronna ma bardziej obiektywny ogląd na daną sytuację.

Do zakresu naszych usług należą także:

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii. Adwokat z Ciechanowa udzieli Ci odpowiedniego wsparcia prawnego.